Imperio Estate

+371 67228861

Filtrs

Nerezidentu uzturēšanās atļaujas

/pictures/Komanda/new/anete.jpg

Palīdzam iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā un Šengenas zonā pret nekustamā īpašuma iegādi.

Mūsu nekustamo īpašumu aģenti palīdzēs Jums atrast Jūsu interesēm un prasībām atbilstošāko nekustamo īpašumu Rīgā, Pierīgā vai jebkurā citā Latvijas pilsētā, kā arī nokārtot visas ar pirkumu un uzturēšanās atļauju iegūšanu saistītās formalitātes.

Nekustamais īpašums kā investīcija

Ja nekustamo īpašumu Latvijā iegādājaties kā investīciju, palīdzēsim nodrošināt tā ienesīgumu pēc iegādes, to izīrējot vai iznomājot.

Garantējam

Profesionālas konsultācijas, augstas kvalitātes pakalpojumu, drošību un konfidencialitāti.

 

Kas ir uzturēšanās atļauja

Uzņēmuma partneris:
Anete Kaļāne
Tālrunis: +371 28757263
Ofisa tālrunis: +371 67228861
e-pasts: anete@imperio.lv

Uzturēšanās atļauja ir dokuments, kas dod tiesības ārvalstniekam uzturēties Latvijas Republikā un līdz ar to arī Šengenas zonā:

Uzturēšanās atļaujas Latvijā saņemšanas noteikumi

Lai iegūtu uzturēšanās atļauju Latvijā un Šengenas zonā līdz 90 dienām gadā, Jūs varat izvēlēties, kāda tipa investīciju vēlaties veikt. Investīciju apmēri un prasības ir noteiktas Latvijas Republikas Imigrācijas likumā. No 2014. gada 1. septembra stājas spēkā jauni noteikumi.

Investīcijas nekustamajā īpašumā

 

Stājoties spēkā jaunajiem Latvijas Republikas Imigrācijas likuma noteikumiem, pēc minētā datuma, lai iegūtu uzturēšanās atļauju, nepieciešams veikt 250 000 eiro lielu investīciju nekustamajā īpašumā neatkarīgi no tā atrašanās vietas.

Investīcijas uzņēmējdarbībā

Otra alternatīva, kā iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā un Šengenas zonā, ir veikt investīciju uzņēmējdarbības attīstībā Latvijā.

Izvēlieties Jums tīkamāko investīciju veidu. Mēs palīdzēsim Jums nokārtot visas formalitātes, lai Jūs iespējami īsā laikā iegūtu uzturēšanās atļauju.