Imperio Estate

+371 67228861

Filtrs

Biznesa telpu iznomātājiem

/pictures/foni/9.png

Palīdzam atrast nomniekus ar perspektīvu biznesa plānu vai sekmīgi strādājošu uzņēmumu, lai nodrošinātu Jūsu iznomājamo telpu ilgtermiņa ienesīgumu.

Mūsu aģenti ikdienā komunicē ar daudziem uzņēmējiem, kuri vēlas nomāt telpas, līdz ar to mēs esam labi informēti par to:

Konfidencialitāte

Ja vēlaties saglabāt pilnīgu konfidencialitāti vai telpu ekskluzivitāti, mēs Jūsu piedāvājumu nepubliskosim, bet piedāvāsim to personalizēti – pēc individuāla pieprasījuma.

Piesakiet savu īpašumu!
Mēs palīdzēsim Jums to izdevīgi un ātri iznomāt.

 

Biznesa telpu iznomāšanas veiksmes formula

Komercsektora aģentu kompetence

Mūsu aģenti, kas darbojas biznesa telpu nozarē, palīdzēs Jums apzināt un izcelt tās īpašuma priekšrocības, kuras ir nozīmīgas uzņēmējiem.

Nomas telpu prezentācija

IIMPERIO piedāvās Jums labāko nomas telpu prezentēšanas stratēģiju, izveidos kvalitatīvu iznomājamo telpu – biroju, tirdzniecības, noliktavu un ražošanas telpu – fotogaleriju.

Mērķtiecīga sadarbība

Sniedzot nomnieka meklēšanas pakalpojumus, IIMPERIO uztur regulāru komunikāciju ar Jums par potenciālo klientu interesi, viņu priekšlikumiem un piedāvājumiem.

Dokumentu sagatavošana

IIMPERIO var piedāvāt Jums savu sadarbības partneru – notāru, juristu, vērtētāju un citu speciālistu – pakalpojumus, tā biroju, veikalu, noliktavu vai ražošanas telpu nomasdarījumos nodrošinot augstu drošības pakāpi.

Vēlaties uzzināt vairāk?
Sazinieties ar mūsu komercsektora aģentiem!