Imperio Estate

+371 67228861

Filtrs

Biznesa telpu nomniekiem

/pictures/foni/2.png

Atradīsim telpas Jūsu biznesa izaugsmei

Mūsu komercsektora aģenti vienmēr ir informēti par tirgus situāciju:

Mūsu rīcībā ir plaša komercīpašumu nomas datubāze, kur daudzi unikāli piedāvājumi īpašnieku konfidencialitātes prasību dēļ nav publiski pieejami. Par tiem Jūs varat uzzināt tikai no personiska mūsu aģenta ieteikuma.

Sazinieties ar mūsu komercīpašumu aģentiem!
IIMPERIO aģenti palīdzēs Jums atrast Jūsu biznesa specifikai un prasībām atbilstošākās telpas.

 

Biznesa telpu nomas veiksmes formula

Precīza nomas telpu profila izveide

Biznesā laiks ir nauda – tas ir pirmais noteikums, ko ievēro mūsu komercsektora aģenti. Viņi izveidos Jūsu uzņēmējdarbības specifikai atbilstošākā īpašuma profilu un piedāvās tikai tādas biznesa telpas, kas veicinās Jūsu biznesa attīstību.

Konfidencialitāte

Nodrošināsim Jūsu uzņēmuma finanšu informācijas aizsardzību un jebkuras specifiskās prasības, kas saistītas ar Jūsu uzņēmējdarbību.

Nomas līguma noslēgšanas caurredzamība

Mūsu speciālisti pārliecināsies, lai telpu noma tiek organizēta saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem – pārbaudīs īpašuma dokumentāciju, juridisko un fizisko stāvokli un informēs Jūs par visām niansēm, kas Jums ir jāņem vērā.

Profesionāls komandas darbs darījuma noslēgšanā

IIMPERIO piedāvā Jums savu sadarbības partneru – notāru, juristu un vērtētāju – pakalpojumus, tā biroju, veikalu, noliktavu vai ražošanas telpu nomasdarījumos nodrošinot augstu drošības pakāpi.

Vēlaties saņemt jaunākos telpu nomas sludinājumus?

Izveidojiet savu īpašumu atlases filtru un saņemiet jaunākos biznesa telpu – biroju, tirdzniecības, noliktavu vai ražošanas telpu – sludinājumus savā e-pastā!

Pieteikties nomas piedāvājumiem e-pastā.